بخريد و بخوانيد ...

رستاخیزی دیگر (مجموعه نایت ساید - کتاب 9)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

رستاخیزی دیگر (مجموعه نایت ساید - کتاب 9)

(Just Another Judgement Day)
نویسنده: سیمون آر.گرین (Simon R. Green)
ترجمه: زهره حق‌بین
ناشر: ویدا
سال نشر: 1397 (چاپ 8)
قیمت: 15000 تومان
تعداد صفحات: 186 صفحه
شابك: 978-964-6807-83-9
امتیاز كتاب:  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب:

در نایت‌ساید این راز پنهان در قلب لندن، همیشه ساعت سه نیمه‌شب است و خورشید هیچ وقت قرار نیست طلوع کند. در هر گوشه و کنارش رمز و رازی نهفته است. خوب و بد در کنار هم.
در نایت‌ساید رویاها به حقیقت می‌پیوندند مخصوصا آن آرزوهایی که انتظارشان را نداری. هر چیزی در نایت‌ساید قیمتی دارد و گاهی برای دسیدن به چیزی که می‌خواهی باید بهای سنگینی بپردازی.
من جان تیلور هستم. یک کارآگاه خصوصی. من با استعداد خاصی که دارم هر چیزی یا هر کسی را پیدا می‌کنم. قول نمی‌دهم که انتظارتان را برآورده کنم اما حقیقت را برایتان آشکار می‌کنم.
به نایت‌ساید خوش آمدید. مراقب خودتان باشید وگرنه ممکن است بلایی سرتان بیاید. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"هیچ‌وقت کسی برای پیدا کردن یک مصاحب خوب به استرنج فلوز نمی‌رود یا برای غذا خوردن یا وقت‌گذرانی، بلکه به آن‌جا می‌رود تا برای انتقام‌گیری برنامه‌ریزی کند.
من و همکار همیشگی‌ام، سوزی شوتر معروف به شات‌گان، پشت میزی در انتهای رستوران نشسته بودیم. بعد از یک پرونده‌ی ناموفق به کمی استراحت احتیاج داشتیم. نه حوصله‌ی حرف زدن داشتیم و نه در مورد آدم‌های آن‌جا کنجکاوی می‌کردیم. فقط نشسته بودیم و نوشیدنی می‌خوردیم.
کت سفید بلندم را کنارم روی میز گذاشته بودم. مردم که می‌دانستند این یک کت معمولی نیست، مثل همیشه خیلی به ما نزدیک نمی‌شدند. من و کتم همیشه حاضر و آماده‌ایم تا پرونده‌ی تازه‌ای را شروع کنیم ... "

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!