بخريد و بخوانيد ...

کارآگاه غیرطبیعی (مجموعه نایت ساید - کتاب 8)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

کارآگاه غیرطبیعی (مجموعه نایت ساید - کتاب 8)

(The Unnatural Inquirer)
نویسنده: سیمون آر.گرین (Simon R. Green)
ترجمه: زهره حق‌بین
ناشر: ویدا
سال نشر: 1394 (چاپ 4)
قیمت: 7500 تومان
تعداد صفحات: 160 صفحه
شابك: 978-964-6807-82-2
امتیاز كتاب:  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب:

در نایت‌ساید شب پایانی ندارد. در این شهر مخفی در قلب لندن هر چه بخواهید پیدا می‌شود. شب تا ابد ادامه دارد و هیچ وقت از حرکت نمی‌ایستد. در جایی از شهر یک نفر همیشه در تعقیب شماست.
اسم من جان تیلور است. کارآگاهی که در بدترین جا به دنبال برقراری عدالت است. من قدرت خاصی برای پیدا کردن چیزها دارم اما اغلب چیزی که نصیبم می‌شود دردسر است. اگر می‌خواهید حقیقت را بدانید مرا استخدام کنید. اما تضمین نمی‌دهم که عدالت را برپا کنم یا پایان خوشی برایتان به ارمغان بیاورم.
من جان تیلور هستم. این‌جا نایت‌ساید است و این داستانی نیست که هر کسی بخواهد آن را بخواند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"وقتی یک کارآگاه خصوصی هستید، با مشکلات زیادی روبرو می‌شوید. علاوه بر این‌که خیلی‌ها برای کشتن‌تان صف می‌کشند، برای گذران زندگی هم باید منتظر شوید تا کار به سراغ‌تان بیاید. من از ترس سیستم‌های پیشرفته‌ای که منشی‌ام، کتی، در دفتر کارم گذاشته، به آن‌جا نمی‌روم و بیشتر اوقات در رستوران‌ها و غذاخوری‌ها وقت می‌گذرانم و منتظرم تا اتفاقی بیفتد و کسی، کاری با مبلغ قابل توجه پیشنهاد کند. همه می‌گویند که برای گذراندن زندگی شیوه‌ی خوبی است. آخر سر هم یک‌دفعه بعد از مدت‌ها انتظار، سه پرونده با هم به سراغت می‌آیند.
من هنوز هم مثل کارآگاه‌های کهنه‌کار و مرموز قدیمی کت بلند می‌پوشم و همچنان پرونده‌های عجیب و غریب و مشکلات پیچیده‌ای را که در نایت‌ساید اتفاق می‌افتد، دنبال می‌کنم و مثل همیشه همراهم اسلحه ندارم، چون در واقع به آن احتیاج ندارم ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!