بخريد و بخوانيد ...

فرجام شوم (مجموعه نایت ساید - کتاب 7)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

فرجام شوم (مجموعه نایت ساید - کتاب 7)

(Hell to Pay)
نویسنده: سیمون آر.گرین (Simon R. Green)
ترجمه: زهره حق‌بین
ناشر: ویدا
سال نشر: 1396 (چاپ 6)
قیمت: 16000 تومان
تعداد صفحات: 216 صفحه
شابك: 978-600-291-001-1
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب:  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب:

من جان تیلور هستم. من یک کارآگاه خصوصی هستم و تخصصم کار روی پرونده‌های عجیب و غریب است. من پرونده‌های مربوط به قتل یا طلاق را قبول نمی‌کنم.
من استعداد خاصی در پیدا کردن افراد یا چیزهای گم شده دارم به همین خاطر اغلب برای این کارها مرا استخدام می‌کنند و این یعنی که گاهی وقت‌ها پرونده‌های خاصی را به خاطر پولی که قرار است دریافت کنم دنبال می‌کنم.
یکی از این پرونده‌ها مربوط به کاخ گریفین‌ها می‌شود جایی که ساکنان آن عمر ابدی دارند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"مرزهای تاریک و مرموز نایت‌ساید در میان شهر لندن واقع شده. در این مکان جادویی و زشت، هیولا، ارواح و انسان‌ها در کنار هم مشغول کار خود هستند و رویاها و کابوس‌های‌شان را دنبال می‌کنند. در آنجا هر کاری بخواهید، می‌توانید انجام دهید. دل‌تان می‌خواهد جهان را تغییر دهید و یا آن را تبدیل به جایی بهتر کنید، نایت‌ساید در انتظار شماست و با آغوشی باز شما را می‌پذیرد. درون نایت‌ساید سرزمین‌ها و قلمروهای دیگری هم واقع شده.
یکی از این مکان‌ها کاخ گیریفین است، جایی که چهره‌های فناناپذیر و جاودان زندگی می‌کنند. من جان تیلورم. یک کارآگاه خصوصی که متخصص پرونده‌های عجیب و غریبم. من پرونده‌های قتل یا طلاق را قبول نمی‌کنم و برای حل پرونده‌هایم به دلیل و مدرک احتیاج ندارم. در واقع با نیروی خاصی که دارم، می‌توانم هر چیزی یا هر کسی را که بخواهم، پیدا کنم. اما یک نفر باید مرا برای این کار استخدام کند و این به آن معناست که من جایی می‌روم یا کاری را انجام می‌دهم که در آن پول باشد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!