بخريد و بخوانيد ...

غار غم‌انگیز (مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس - کتاب یازدهم)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

غار غم‌انگیز (مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس - کتاب یازدهم)

(The Grim Grotto)
نویسنده: لمونی اسنیکت (Lemony Snicket)
ترجمه: رضا دهقان
ناشر: ماهی
سال نشر: 1397 (چاپ 8)
قیمت: 18000 تومان
تعداد صفحات: 232 صفحه
شابك: 978-964-7948-99-9
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب:  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب:

در پایان کتاب دهم مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس، سه برادر و خواهر خانواده بودلر در حالی رها می‌شوند که با یک قایق کوچک در تلاطم آب‌های رود استریکن گیر افتاده‌اند. داستان کتاب یازدهم از همین نقطه ادامه پیدا می‌کند. در این داستان بچه‌ها برای خلاصی از آب‌های رود استریکن قدم به یک زیردریایی به نام کوییکگ می‌گذارند که تحت فرماندهی کاپیتان ویدرشینز هدایت می‌شود. در داخل زیردریایی آنها با فیونا، دختر خوانده کاپیتان هم آشنا می‌شوند. کاپیتان به بچه‌ها اعلام می‌کند که آنها به دنبال یک شکردان اسرارآمیز می‌گردند. کلاوس و فیونا متوجه می‌شوند که این شکردان در غاری قرار دارد که در آن قارچ‌هایی سمی می‌روید اما بچه‌ها پس از وارد شدن به غار با دردسرهای جدیدی روبرو می‌شوند ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"پس از پژوهش فراوان در مورد اقیانوس‌ها، تحقیق درباره‌ی باران و برف، و خیره شدن‌های طولانی به شیرهای آب، دانشمندان نظریه‌ای را در مورد توزیع آب در طبیعت ارائه کردند و نام آن را "چرخه‌ی آب" گذاشتند. چرخه‌ی آب شامل سه پدیده‌ی کلیدی است - تبخیر، بارش، جمع شدن - که یکی از یکی کسل‌کننده‌تر هستند.
البته خواندن مطالبی درباره‌ی چیزهای کسل‌کننده هم کسل‌کننده است، اما خواندن چیزهایی که آدم را به خمیازه می‌اندازد، بهتر از خواندن چیزهایی است که آدم را به گریه‌های سیل‌آسا می‌اندازد و روبالشی و ملافه‌اش را لک می‌کند. داستان زندگی بودلرها هم مثل چرخه‌ی آب شامل سه پدیده‌ی کلیدی است، ولی توصیه می‌کنم به جای خواندن داستان غم‌انگیز آن‌ها، چیزی درباره‌ی چرخه‌ی آب گیر بیاورید و بخوانید ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!