بخريد و بخوانيد ...

چشم خدا (مجموعه نیروی سیگما - کتاب نهم)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

چشم خدا (مجموعه نیروی سیگما - کتاب نهم)

(The Eye of God)
نویسنده: جیمز رولینز (James Rollins)
ترجمه: هادی امینی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1399 (چاپ 1)
قیمت: 75000 تومان  64000 تومان
تعداد صفحات: 495 صفحه
شابك: 978-600-182-609-2
امتیاز كتاب:  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب:

سقوط یک ماهواره تحقیقاتی-نظامی ایالات متحده در مناطق دورافتاده مغولستان، به جستجویی پرماجرا برای یافتن محموله باارزش آن منجر می‌شود. یک پروژه فیزیکی محرمانه برای مطالعه انرژی تاریک، انرژی مرتبط با تولد کیهان. اما آخرین تصویر ثبت‌شده در این ماهواره تصویری هراس‌انگیز از ویرانی و نابودی دنیاست.
در واتیکان هم بسته مرموزی به دست رئیس مطالعات باستانی پاپ می‌رسد که حاوی سرنخ‌های عجیبی به یک پیشگویی شوم و راه اجتناب از آن است و عالیجناب ویگور ورونا را در مسیری برای نجات دنیا قرار می‌دهد. نجات دنیا از یک پیشگویی مرموز باستانی که با تصویر هراس‌انگیز ماهواره همزمان شده است. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
بخش نخست کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"وحشت شروع به استقرار کرده بود.
پینتر کراو از قسمت نظارت، بالای اتاق کنترل شاهد پریشانی در قطع ناگهانی گفتگوهای مستمر بین تکنسین‌های اتاق بود. نگاه‌های عصبی در طول سلسله فرماندهی و در سطح مرکز سامانه‌های موشکی و فضایی پخش شد. فقط رده‌های بالای پایگاه به همراه تعداد کمی از مدیران اداره تحقیقات وزارت دفاع در این ساعت اولیه حضور داشتند.
طبقه پایین آن‌ها، نمونه کوچک‌تری از اتاق کنترل پرواز ناسا بود. ردیف‌های رایانه و میزهای کنترل ماهواره از جلوی سه نمایشگر ال.سی.دی غول‌پیکر که روی دیوار نصب شده بودند، تا انتهای سالن ادامه داشت. نمایشگر میانی نقشه‌ای از زمین را نشان می‌داد و خطوط درخشانی داشت که مسیر پرتاب یک جفت ماهواره نظامی و همچنین مسیر دنباله‌دار مجاور را نشان می‌دادند.
دو نمایشگر کناری هم تصاویر زنده از دوربین ماهواره‌ها را نشان می‌داد. سمت چپ، منحنی زمین به آرامی در پس‌زمینه تاریک فضا می‌چرخید ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!