بخريد و بخوانيد ...

طعم سرد انتقام: نخستین قانون، کتاب چهارم
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

طعم سرد انتقام: نخستین قانون، کتاب چهارم

(Best Served Cold)
نویسنده: جو ابرکرومبی (Joe Abercrombie)
ترجمه: سعید سیمرغ
ناشر: تندیس
سال نشر: 1399 (چاپ 1)
قیمت: 140000 تومان
تعداد صفحات: 959 صفحه
شابك: 978-600-182-601-6
امتیاز كتاب:  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب:

بهار در استیریا از راه رسیده و هنگام انتقام است.
نوزده سال در جنگ و خونریزی گذشته است. دوک اورسوی بی‌رحم در کشمکشی شرارت‌بار با گردان هشت به دام افتاده، گروهی که بین خودشان درگیری دارند و آن‌قدر خون ریخته‌اند که در تمام سرزمین جانی نمانده است. وقتی که ارتش‌هایشان به راه می‌افتد، سرها از بدن‌ها جدا می‌شود و شهرها می‌سوزند. پشت صحنه هم بانک‌ها، کاهن‌ها و نیروهای کهن‌تر و تاریک‌تری قرار دارند که بازی مرگباری را برای برگزیدن یک نفر به پادشاهی در پیش گرفته‌اند.
جنگ شاید شبیه به جهنم باشد، ولی مونزا مورکاتو، افعی تالینز، ترسناک‌ترین و پرآوازه‌ترین سرباز مزدور در استخدام دوک اورسو قرار دارد، که بهترین راه برای پول درآوردن هم هست. پیروزی‌هایش او را محبوب کرده، اندکی محبوب‌تر از آن‌چه با ذائقه‌ی کارفرمایش جور در بیاید. به همین دلیل مورکاتو پس از آن‌که خیانت می‌بیند، از کوهستان پایین می‌افتاد تا بمیرد و تنها چیزی که برایش باقی‌ می‌ماند یک بدن درهم شکسته و عطشی سوزان برای گرفتن انتقام است. به هر قیمتی که باشد، هفت نفر باید بمیرند.
همراهش کسی نیست جز غیرقابل اعتمادترین دائم‌الخمر اتیریا، نابکارترین زهرشناس، یک جانی بالفطره که دلمشغولی‌ای به جز شمردن ندارد و یک شمالی که فقط می‌خواهد کار درست را انجام دهد. دشمنانش نیمی از کشور هستند و این به جز خطرناک‌ترین مرد دنیا است که فرستاده شده تا او را شکار کند و کاری را که اورسو آغاز کرده به پایان برساند.
بهار در استیریا از راه رسیده و هنگام انتقام است...

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!