بخريد و بخوانيد ...

پیش از آنکه به دار آویخته شوند: نخستین قانون، کتاب دوم
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

پیش از آنکه به دار آویخته شوند: نخستین قانون، کتاب دوم

(Before They Are Hanged (The First Law Trilogy (2)))
نویسنده: جو ابرکرومبی (Joe Abercrombie)
ترجمه: سعید سیمرغ
ناشر: تندیس
سال نشر: 1396 (چاپ 1)
قیمت: 135000 تومان
تعداد صفحات: 792 صفحه
شابك: 978-600-182-298-8
امتیاز كتاب:  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب:

فرمانده گلوکتا مشکلی دارد. چطور باید از شهری دفاع کند که دشمن از بیرون آن را محاصره کرده و از درون مملو از خیانت‌کاران است، آن هم زمانی که هم‌پیمانان به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند و فرمانده‌ی پیشین شهر هم بدون هیچ ردی ناپدید شده است؟ همین کافی است تا یک شکنجه‌گر را وادار به گریز کند، اگر بتواند بدون عصا، قدم از قدم بردارد.
مردان شمالی در آنگلند پخش شده و مشغول پراکندن آتش و مرگ در آن سرزمین یخ زده هستند. ولیعهد لادیسلا آماده شده تا آن‌ها را به عقب براند و افتخاری ابدی برای خود بدست بیاورد. تنها مشکلی که وجود دارد این است که او فرماندهی لشکری را به عهده دارد که بی‌سلاح‌ترین، بی‌تجربه‌ترین و بی‌هدف‌ترین لشکر تمام دنیاست.
و بیاز، نخستین ساحران، گروهی از برجسته‌ترین ماجراجوها را با خود به ماموریتی خطرناک در ویرانه‌های دوران گذشته برده است. منفورترین زن سرزمین جنوبی، ترسناک‌ترین مرد سرزمین شمالی و خودخواه‌ترین پسر سرزمین متحد، گروهی عجیب ولی مرگبار هستند. آن‌ها شاید این بخت را داشته باشند که بتوانند بشریت را از بلای آدمخواران نجات دهند، البته اگر این‌همه از هم متنفر نباشند. رازهای باستانی آشکار خواهد شد. نبردهای خونین به پیروزی و شکست خواهند انجامید و دشمنان دیرینه بخشوده خواهند شد، ولی نه پیش از آن‌که به دار آویخته شوند...(برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!