بخريد و بخوانيد ...

تیغ شمشیر: نخستین قانون، کتاب اول
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

تیغ شمشیر: نخستین قانون، کتاب اول

(The Blade Itself (The First Law Trilogy (1)))
نویسنده: جو ابرکرومبی (Joe Abercrombie)
ترجمه: سعید سیمرغ
ناشر: تندیس
سال نشر: 1398 (چاپ 2)
قیمت: 110000 تومان
تعداد صفحات: 815 صفحه
شابك: 978-600-182-256-8
امتیاز كتاب:  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب:

لوگن نه انگشتی، جنگجوی وحشی و بدنام، سرانجام با بداقبالی روبرو می‌شود. در حالی که یک تنه دشمنان زیادی برای خود پدید آورده، چیزی نمانده که به یک جنگجوی مرده تبدیل شود و پشت سرش چیزی بجز ترانه‌های ناخوشایند، دوستان مرده و تعداد زیادی دشمنان خوشحال باقی نگذارد.
نجیب‌زاده جیزال دن لوتار، افسری است خوش‌قیافه و مجسمه‌ی خودخواهی، که در ذهنش چیزی خطرناک‌تر از سرکیسه کردن دوستانش در کارت‌بازی و رویای برنده شدن در مسابقه‌ی شمشیربازی راه نیافته است. ولی جنگی در پیش است و قوانین میدان جنگ در سرزمین سرد شمالی، خونبار و متفاوت با مسابقه‌ی شمشیربازی است.
بازپرس گلوکتا، افلیجی است که شکنجه‌گر شده و هیچ چیز را بیش از بازگشت لوتار به خانه در یک تابوت، دوست ندارد. ولی هرچه نباشد، گلوکتا از همه بیزار است و تکه پاره کردن خائنین سرزمین‌های متحد و اعتراف گرفتن از آن‌ها، جای زیادی برای دوستی با او باقی نمی‌گذارد. رد قتل‌های پی‌درپی می‌توانند او را مستقیم به قلب پوسیده‌ی حکومت راهنمایی کنند، البته اگر آن‌قدر زنده بماند که بتواند این رد را دنبال کند.
در این هنگام، بیاز جادوگر وارد می‌شود. مردی با سر طاس که زود به خشم می‌آید و شاگردی رقت‌انگیز دارد. آیا او واقعا نخستین ساحران است، یا یک شیاد متقلب؟ ولی هر چه هست می‌تواند زندگی لوگن، جیزال و گلوکتا را کاملا با مشکل روبرو کند.
دسیسه‌های مرگبار آشکار می‌شوند، حساب‌های قدیمی آماده برای تسویه شدن هستند و مرز بین قهرمان و تبهکار آنقدر باریک است که می‌تواند به خونریزی بینجامد. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!